Při nákupu nad 1 499 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Pro firmy

Jste firma a hledáte dárek pro své klienty či zaměstnance? Věnujte jim voňavou svíčku Momentee.

Nabízím možnost odběru svíček jako firemních dárků pro vaše klienty či zaměstnance nejen na Vánoce. Svíčky je možné zakoupit buď tak, jak je můžete vidět v e-shopu nebo i s personalizovanými etiketami (například s logem firmy, vlastním názvem apod.).

Je možné i případně vybírat z dalších vůní, které aktuálně v e-shopu nenajdete. Je však vždy nutné počítat s delší dobou realizaci, která mimo výrobu zahrnuje i testování svíček a vyřízení dokumentace a značení, které se ke svíčkám vztahují. Níže najdete 3 možné způsoby, jak si svíčky jako firemní dárky vybrat: 

 

Možnosti spolupráce tak můžeme rozdělit do těchto kategorií:

 

1. Svíčky z e-shopu bez personalizace

Na základě vaší poptávky vám nabídnu velkoobchodní cenu. Další krok pak již zahrnuje jen výrobu samotných svíček. Tato možnost je tak časově i finančně nejvýhodnější. Doba realizace je do 2-4 týdnů od objednání a dle počtu objednaných kusů.

 

2. Svíčky s personalizovanou etiketou a vůní ze stávající nabídky e-shopu

Toto se vztahuje na svíčky s vůní, které naleznete v e-shopu a u kterých byste rádi měli svou personalizovanou etiketu (s vaším názvem, logem firmy a podobně). Na základě počtu poptávaných kusů vám zašlu cenovou nabídku a následně si společně schválíme vaši personalizovanou etiketu. Následuje výroba a úpravy dokumentace. Odhadovaná doba realizace je 4-5 týdnů od objednání.

 

3. Svíčky s vlastní vůní a personalizovanou etiketou

Pokud si ze stávající nabídky vůní v e-shopu nevyberete, můžeme společně probrat výběr úplně nové vůně. Samozřejmostí je i zaslání vzorků vonných olejů. Po výběru si společně schválíme vaši personalizovanou etiketu a poté se pustím do realizace. Ještě před samotnou výrobou finálních svíček bude nutné svíčku s novou vůní důkladně otestovat, zvolit správnou velikost knotu a ujistit se, že bude hořet správně a bezpečně. Dále je nutné ke svíčce zajistit potřebné bezpečnostní listy, značení a notifikaci, které jsou při uvedení zcela nové svíčky na trh nezbytné. Z toho důvodu je nutné počítat s delší dobou realizace - cca 6-8 týdnů, ale doporučuji mě s poptávkou kontaktovat co nejdříve :)

 

Pokud vás nabídka zaujala nebo se chcete na cokoliv dalšího zeptat, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím Kontaktního formuláře nebo na e-mailu info@momentee.cz

Zpět do obchodu