Při nákupu nad 1 499 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Hodnocení obchodu

5,0 8 hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Kamil | 4.7.2024
Jsem velice spokojený. Už mám po několikáté svíčku " Mír v duši " která příjemně voní po jasmínu a cedru. Vůně mě uklidňuje a mám příjemný pocit pohody. Mohu jen doporučit a určitě si znovu objednam. :)
E Avatar autora Eva | 12.12.2023
Velmi rychlé dodání, kvalitně zabaleno proti poškození, dárek pod stromeček
D Avatar autora Denisa | 27.10.2023
Rychlé dodání. Líbivý design. Hezký hoří. Moc se mi líbí motivy.
M Avatar autora Marek K. | 12.9.2023
První svíčku jsem dostal darem. Teď jsem si kupoval novou a velice kladně hodnotím, nejen že svíčky úžasně voní, hoří dlouhou dobu a provoní i obrovské prostory. Používám v místnosti cca 45 m2 a nádherně provoní celou a zároveň z vůně nebolí hlava. Doručení do druhého dne. Za mě musím konstatovat skvělá práce a jen tak dále.
MH Avatar autora Marie Hynková | 3.5.2023
Velmi mile mě překvapilo, jak rychle svíčky přišly, byly pečlivě zabalené a krabice vyplněná, aby se svíčky neťukly. Co mi navíc vyrazilo dech, je ta nádherná vůně, která není opravdu všední a působí "pure", žádná chemie. Říkala jsem si, že by Lucie mohla dělat i parfémy a hned bych si objednala. Svíčky jsem zkusila Za nosem, Láskyplno a Gentleman. S mamkou jsme si domů pozvali svíčku Gentleman, rovnou na 3,5 hodiny, vůně je jemná a lehce provoněla pokoj. Láskyplno je zase výraznější. My jsme byly opravdu nadšené. Dokonce přišlo krásné poděkování, návod, jak o svíčku pečovat a další vzorek vůně "Mír v duši". Moc děkuji, postupně koupím celé rodině. Cena je přiměřená kvalitě a tyto svíčky navíc považuji za o mnohem zdravější než parafínové. Vizuálně na mě značka působí propracovaně, obaly, recyklovatelný papír, etikety, logo vše promyšlené. Moc přeji, ať se podnikání daří a těším se na další nákup.
DR Avatar autora Daniel Režný | 22.3.2023
Rychlost, kvalita a skvělý vonný zážitek! Momentee můžu jen doporučit.
J Avatar autora Jitka | 21.3.2023
Velmi mile překvapená - ráda se k Vám vrátím děkuji
JM Avatar autora Jana Mlčochová | 21.3.2023
Svíčku jsem objednala pro kamarádku jako vánoční dárek a byla nadšená. Krásně zabaleno a úžasná vůně. A plus pro mě jako kupující - přišla opravdu rychle. Maximální spokojenost.
8 položek celkem
Zpět do obchodu