Při nákupu nad 1 499 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Sójová svíčka Sladký život - Borůvka s vanilkou

Sójová svíčka s vůní borůvky a vanilky ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů. 

  • Všechny svíčky jsou ručně vyráběné v Česku, v malé dílně na Vysočině
  • Hmotnost vosku: 150 g
  • Délka hoření: až 50 hodin

Nevíte, kterou svíčku vybrat? Vyzkoušejte všechny! Kompletní edici 4 svíček koupíte nyní za akční cenu! -> Mrkněte na Kompletní edici

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 49
Značka: Momentee.cz
399 Kč
Kategorie: SÓJOVÉ SVÍČKY
Hmotnost: 0.35 kg

Zavřete oči a octněte se v království borůvek...zatímco jíte vanilkovou zmrzlinu

No dobře, tato představa asi nevyhraje první místo za kreativitu, ale zato vcelku přesně říká, jak svíčka Sladký život voní. Ať už vám tak osud hází klacky pod nohy nebo pečené holuby do huby úst, najde se vždy příležitost, kdy vám vůně sladkých borůvek a opojné vanilky přijde vhod. Možná vás vezme zpátky do dětství, zpříjemní vám přítomné chvilky nebo inspiruje budoucí plány - kdo ví? Tak proč ji nezkusit? :) 

 

Jaké tóny ucítíte?  


Borůvky

Vanilka

Jasmín

Jahody

 Proč si vybrat svíčku Momentee?

  • Pro výrobu používám pouze 100% přírodní sójový vosk, ve kterém je i kapka kokosového vosku, který zlepšuje vlastnosti svíčky. Oproti levnějšímu parafínovému vosku, který se vyrábí z ropy, neuvolňuje při hoření žádné škodlivé (nebo dokonce karcinogenní) látky, hoří déle a lépe uvolňuje vůni do prostoru. Vosk neobsahuje žádné živočišné produkty, pesticidy, herbicidy nebo toxické materiály. 
  • Používám pouze kvalitní vonné oleje, které jsou určené přímo pro výrobu svíček. Všechny oleje mají certifikaci IFRA, které deklarují kvalitu a zdravotní nezávadnost.
  • Svíčky vznikají v malé dílně na Vysočině a každá ze svíček, od vaření, odlévání, pečlivého očichání až po nalepení etiket a zabalení, projde mýma rukama :) 

 

Jak pečovat o svíčku, aby hořela co nejdéle?

  • Před každým zapálením zastřihněte knot na délku 3-5 mm.
  • Dejte svíčce čas a nechte ji ideálně hořet 3-4 hodiny. Okolo třetího až pátého zapálení svíčky by se měl vosk roztopit až k okrajům. 
  • Svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a neumisťujte ji na místa či blízko předmětů, které by mohly hořet (například v průvanu, v blízkosti záclon atd.)
  • Přečtěte si Kompletní instrukce pro péči o svíčku

 

Všechny naše svíčky jsou označeny v souladu s nařízením CLP

Zobrazit bezpečnostní etiketu CLP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu