Při nákupu nad 1 499 Kč DOPRAVA ZDARMA!

Dárkové balení - Láskyplná krabička - sójová svíčka Láskyplno s náramkem

Dárková krabička, ve které najdete sójovou svíčku Láskyplno a dámský náramek z minerálů. Svíčka Láskyplno je vyrobena ze 100% přírodního sójového vosku (s kapkou kokosového) a kvalitních vonných olejů. Náramek je vyroben z oranžového jadeitu, žlutého angelitu, práskaného křišťálu a pokoveného lávového kamene

 • Svíčka i náramek jsou vyrobené v Česku, dvěma lokálními tvůrci z Vysočiny
 • Hmotnost vosku (svíčka): 150 g
 • Délka hoření (svíčka): až 50 hodin
 • Obvod náramku: univerzální, 17-18 cm 
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (3 ks)
850 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BALENÍ

Dárek k Valentýnu, narozeninám, výročí anebo jen tak z lásky či pro radost? Pro tyto a jiné příležitosti jsem pro vás připravila láskyplnou krabičku, ve které na vás čeká sójová svíčka Láskyplno s vůní divoké třešně a náramek z minerálů. Dva produkty, od dvou českých lokálních tvůrců, uložené v robustní dárkové krabičce. Zkrátka hotový dárek, který je připravený dělat radost. 

Při tvorbě dárkové krabičky jsem se rozhodla spojit s dalším českým lokálním tvůrcem - Světem náramků, který tvoří tyto krásné náramky z minerálů. Kameny i materiály si pečlivě vybírá, každý náramek projde jeho rukama a proto si můžete být jistí, že vám domů dorazí kvalitní jedinečný kousek,

 

Dárkové balení obsahuje:

1x svíčka Láskyplno s vůní divoké třešně

1x náramek z minerálů

 

Sójová svíčka Láskyplno

S jemnou vůní divoké třešně, která do domu vnese trochu zamilované atmosféry i vůni jara.

 

Jaké tóny ucítíte?  

 

Divoká třešeň

Malina

Růže

Vanilka

 

 

Náramek z minerálů 

Náramek je vyroben z oranžového jadeitu, žlutého angelitu, práskaného křišťálu a pokoveného lávového kamene. Délka náramku je univerzální (17 - 18 cm). Pokud chcete náramek upravit na specifickou velikost, napište ji do poznámky k objednávce.

 

Proč si vybrat svíčku Momentee?

 • Pro výrobu používám pouze 100% přírodní sójový vosk, ve kterém je i kapka kokosového vosku, který zlepšuje vlastnosti svíčky. Oproti levnějšímu parafínovému vosku, který se vyrábí z ropy, neuvolňuje při hoření žádné škodlivé (nebo dokonce karcinogenní) látky, hoří déle a lépe uvolňuje vůni do prostoru. Vosk neobsahuje žádné živočišné produkty, pesticidy, herbicidy nebo toxické materiály. 
 • Používám pouze kvalitní vonné oleje, které jsou určené přímo pro výrobu svíček. Všechny oleje mají certifikaci IFRA, které deklarují kvalitu a zdravotní nezávadnost.
 • Svíčky vznikají v malé dílně na Vysočině a každá ze svíček, od vaření, odlévání, pečlivého očichání až po nalepení etiket a zabalení, projde mýma rukama :) 

 

Jak pečovat o svíčku, aby hořela co nejdéle?

 • Před každým zapálením zastřihněte knot na délku 3-5 mm.
 • Dejte svíčce čas a nechte ji ideálně hořet 3-4 hodiny. Okolo třetího až pátého zapálení svíčky by se měl vosk roztopit až k okrajům. 
 • Svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a neumisťujte ji na místa či blízko předmětů, které by mohly hořet (například v průvanu, v blízkosti záclon atd.)
 • Přečtěte si Kompletní instrukce pro péči o svíčku

 

Všechny naše svíčky jsou označeny v souladu s nařízením CLP

Zobrazit bezpečnostní etiketu CLP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu